Hydraulik Zielona Góra

Montaż urządzeń

Oferta » Montaż urządzeń


Prawidłowe działanie kuchni, armatury łazienkowej i wybranych urządzeń AGD, wymaga ich fachowego podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej. Czynność ta tylko pozornie wydaje się szybka i łatwa do wykonania. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala oferować klientom usługę montaż:

  • Kuchenek gazowych – podłączenie do instalacji gazowej z wykonaniem próby szczelności specjalistycznym urządzeniem pomiarowym, wykrywającym gaz.
  • Zmywarek – podłączenie urządzenia do instalacji wodociągowej i podłączenie odpływu do kanalizacji. Prace obejmują również ewentualną przeróbkę instalacji i dostosowanie jej do wymogów urządzenia.
  • Pralek – pralki, podobnie jak zmywarki muszą zostać podłączone do instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Zapewniamy estetyczne wykonanie montażu, nie szpecące wyglądu pomieszczenia.
  • Kabin prysznicowych – prawidłowy montaż kabin prysznicowych jest sztuką. Nie tylko z powodu możliwych trudności w podłączeniu do instalacji wod-kan, ale również z uwagi na zapewnienie pełnej szczelności przed przeciekaniem wody w miejscach łączeń.
  • Wanien – podłączymy Państwu dowolną wannę, w tym wanny z hydromasażem do instalacji wod-kan.
  • Sedesów, bidetów, pisuarów – to kolejne urządzenia w naszej ofercie, dla których wykonujemy pełny montaż. Dotyczy to zarówno armatury wolnostojącej, jak systemów podwieszanych.

Wszystkie prace wykonywane są zgodnie ze sztuką instalatorską. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej wygody i bezpieczeństwa użytkowania sprzętów. W tym celu stosujemy sprawdzone technologie uszczelniające – taśmy teflonowe i niezawodne pakuły.

Polecamy również pozostałe usługi instalatorskie, takie jak wymiana baterii wannowych i umywalkowych. Czynność należy wykonać kiedy zauważą Państwo nieprawidłowe działanie obecnych baterii – przeciekanie, trudności z uzyskaniem odpowiedniej temperatury lub wielkości strumienia wody.


Montaż mebli kuchennych ze sprzętem AGD

Nowością w ofercie naszej firmy jest fachowy montaż mebli kuchennych, wraz z podłączeniem i uruchomieniem sprzętu AGD – zmywarek, kuchenek i pozostałych urządzeń, wymagających.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję