O firmie

O firmie

Autoryzowany instalator Tomasz Deręgowski oferuje profesjonalne usługi hydrauliczne z możliwością serwisu. Zajmujemy się hydrauliką w sposób kompleksowy, począwszy od niewielkich, ale uciążliwych dla domowników usterek po prace bardziej zaawansowane.

Zakres naszych działań to między innymi biały montaż, naprawa cieknącego kranu, cieknącej spłuczki, toalety czy prysznica. Polecamy się również przy układach podłogowych, odpowietrzaniu grzejników oraz montażu nowych urządzeń i instalacji.

Zakres naszych działań to także kontrola drożności rur, wykrywanie uszkodzeń przewodów kanalizacyjnych, instalacje C.O., gazowe, wodno-kanalizacyjne oraz montaż kotłów.Podejmujemy się również naprawy lub całościowej modernizacji starszych instalacji hydraulicznych oraz gazowych zarówno w domach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zapewniamy także pomoc, dotyczącą zakupu odpowiednich urządzeń oraz doradztwo w kwestii hydrauliki. Podpowiadamy, jak zrobić remont łazienki, wstawić nowy prysznic, czy zamontować system podtynkowy.


Rejon naszych działań to Zielona Góra i jej okolice. Usługi kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Współpracujemy z zarządcami, administratorami i użytkownikami nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych. Posiadamy wymagane kwalifikacje, poparte odpowiednimi certyfikatami, jak również doświadczenie, niezbędne do rzetelnego wykonywania usług hydraulicznych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego poleconego nam problemu, co oznacza również, że cennik naszych usług jest orientacyjny i uzależniony od wielu czynników.


Spośród wielu firm, działających na rynku, wyróżniają nas profesjonalne podejście do pracy, rzetelność i uczciwość. To dzięki nim możemy się cieszyć zaufaniem Klientów od wielu lat. Wykonuje usługi w najdogodniejszym dla zleceniodawcy terminie. Pracujemy szybko i dokładnie, aby nie destabilizować normalnego funkcjonowania domownikom. Nasza wizyta nie oznacza wielkiego sprzątania, ponieważ po zakończonej pracy pozostawiamy porządek i miłe wrażenie.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą usług hydraulicznych. Nasz pracownik przyjedzie do Państwa w umówionym dniu, gwarantując doradztwo hydrauliczne, naprawę oraz serwis. Oferujemy przede wszystkim jakość i profesjonalizm. Zadbamy o to, aby każdy Klient otrzymał to, czego potrzebuję za atrakcyjną cenę. Nasze kwalifikacje i doświadczenie gwarantują bezpieczeństwo użytkowników instalacji gazowej i hydraulicznej.